Fon yatırımcı tercihleri başlığı altında, kendi belirlediğiniz kriterlere uyan fonların yatırımcı sayıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle görmek istediğiniz fon kategorisini ekleyerek, hangi kategorinin fonlarının yatırımcı sayıları hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. İkinci kriterde ise fon fiyatını geçerli olduğu güne göre mi yoksa değerleme gününe göre mi görmek istediğinizi seçebilirsiniz. Son kriterde ise hangi tarihteki yatırımcı bilgisini görmek istediğinizi belirleyebilirsiniz. "Analizi getir" butonuna bastığınızda sayfada fonun kodu ve adından sonra yatırımcı sayısı, hafta başı yatırımcı sayısı, aybaşı yatırımcı sayısı ve yılbaşı yatırımcı sayısı görüntülenmektedir. Son üç sütundaki veriler ise şu şekildedir:

Hafta başına Göre Değişim(%): Hafta başına göre değişim, içinde bulunduğunuz haftanın ilk gününe göre değişim hesaplanmaktadır. Hafta başını Pazartesi olarak aldığımızda, eğer Pazartesine ait veri yoksa " - " işareti görülecektir.

Aybaşına Göre Değişim(%): Aybaşına göre değişim, içinde bulunduğunuz ayın ilk gününe göre getiri hesaplanmaktadır. Aybaşını Pazartesi olarak aldığımızda, eğer Pazartesine ait veri yoksa " - " işareti görülecektir.

Yılbaşına Göre Değişim(%): Yılbaşına göre değişim, içinde bulunduğunuz yıldan bir önceki yılın son gün verisi ile yılbaşına göre değişim hesaplanmaktadır. Eğer bir önceki yılın son gününe ait veri yoksa " - " işareti görülecektir.

Sayfada kaç veri görüntülemek istediğinizi belirleyebilir, "bul" seçeneğini kullanarak aramak istediğiniz öğeyi rahatça ekrana getirebilirsiniz.